Můžete si představit potemnělé ulice velkého města, betonové bloky vysokých budov, ostré graffiti, šedou oblohu, spěch, zvuky, nejistotu. Město v podobě, která se neprodává na pohlednicích. Skutečné ulice a jejich život, kde se musíte umět pohybovat. A právě z téhle ulice vystoupili dva muži, kteří se nebáli realizovat své sny. Jejich město jim tepe v srdcích se vší svou krásou i krutostí. Nechtěli ale jen přežívat a protloukat se.

Móda skutečné ulice

Mick zhodnotil své umělecké nadání. Místo graffiti vytvořil originální kolekci potisků. Společně s Bertramem spojili dohromady kvalitní materiály, střihy, a barvy. Kolekce Yakuza vychází z jejich vlastních očekávání. Je nošená opravdovými lidmi. Nehraje si na luxusní zboží, pokrytecky se neřadí mezi trendy, nekopíruje nápady z komerčních časopisů.

Oblečení bez kompromisu

Kalhoty, mikiny i bundy jsou šité pro pohyb. Jednoduché hladké linie, pevné švy, prakticky uzpůsobené kapsy. Žádné zbytečné zdobení. Všechny prvky mají svůj důvod. Yakuza je oblečení, ve kterém pohodlně strávíte dlouhý den i noc. Žádné hledání kombinací, doplňování stylu, ladění kabelek.

Osobitý design

Yakuza se rychle dostala do podvědomí. A stala se oblíbenou značkou lidí, kteří přirozeně tíhnou k reálnému vidění světa. Mužů i žen, kteří ví, že nic není zadarmo. Uvědomují si, že na sobě musí neustále pracovat. Pokud chtějí něčeho dosáhnout, musí jít důsledně za svým cílem. Zabývají se rozvojem svého potenciálu. Možná působí navenek drsně. Můžete zahlédnout tetování, formovanou výraznou muskulaturu. Tihle lidé ale ví, že na vzhledu nezáleží. Zdobení těla i pravidelný trénink v posilovně prostě patří k jejich životnímu stylu. Už dávno se přestali zabývat tím, co si o nich myslí okolí.

Nemusíte mít tetování

Vaše povolání vás může během pracovní doby zařadit do prostředí, kde nezbývá než respektovat dress code. Vysoké manažerské posty, obchodní jednání, vystupování na veřejnosti. Ale váš volný čas – je jen váš. Je jen na vás, jak se obléknete, kam a s kým půjdete, nebo čím se budete zabývat.

Důležitá je přítomnost

Nezáleží na tom, jestli je vaší hlavní předností obchodní talent, schopnost komunikovat s lidmi a zvládat náročné situace, nebo máte kreativní nadání. Víte, kdo jste a pevně si stojíte za svými názory. Vaše oblečení není módním stylem, ale originální výpovědí o vás. Yakuza podtrhne vaši osobitost a řekne okolí za vás, že nebudete ztrácet čas malichernostmi.

 


 

Nejropdávanější kousky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat