Bez výmluv, každý chceme vypadat dobře a cítit se pohodlně. Při pochůzkách po městě, v práci,  venčení psa, cvičení. Nezáleží na situaci ani počasí. O naší náladě může hodně vypovědět volba barev i skladba oblečení. Ale opravdu máte ráno náladu a čas vybírat vhodné kombinace a řešit, co na sebe?

Řekněte, kdo jste

Váš styl může předem avizovat, kdo jste. Řekne za vás, že některé žabo-myší problémy nemá cenu s vámi probírat. Zajímají vás důležité věci. Víte, co od života chcete a že pro to musíte něco udělat. Nemusíte se tvářit jako tvrďák. Vaše skutečná pevná vůle i postoj k životu z vás dělá skutečnou osobnost. Nestylizujte se a netrácejte se v běžné konfekci, stejně na vás nevypadá přirozeně.

Sázka na jistotu

Máme pro vás jednoduché a efektní řešení. Oblékneme vás od hlavy po paty, stylově, originálně a funkčně. Yakuza je streetová. Plně vyhovuje a přizpůsobuje se běžnému životu. Oblečení splňuje vysoké nároky na kvalitní ušití, pohodlný střih a pevné materiály. Využívá prakticky řešené kapsy, kapuce, která vás v dešti opravdu uchrání před zmoknutím, zapínání na zip nebo patenty, které má své odůvodněné místo a funkci. Celou kolekci navíc provází originální design. Výrazné tisky kombinují syté tmavé barvy. Černá, tmavě vínová, šedá, zelená, modrá.

Oblečení nejen pro styl

Naši značku si oblíbili lidé, kteří jsou zvyklí na sobě pracovat. Chápou, že za úspěchem a dobrým osobním pocitem je denní dřina. Přirozeně tak očekávají nejvyšší kvalitu i od věcí, které si kupují. Yakuza je garancí vysoké kvality. Mikiny, džínsy, ale i obyčejné tričko jsou ušité z pružných materiálů s vysokou odolností. I při častém nošení a praní oblečení neztrácí tvar, nemačká se, nevytahuje ani nebledne. Líbí se vám mikina? Chcete ji nosit? Ok, noste ji. Každý den do terénu, do tělocvičny, do práce. Mikina je vyrobená pro nošení, ne pro pózování s mobilem před zrcadlem.

Jsme rádi, že naši zákazníci řeší důležitější věci, než vývoj trendů a módní linie. Yakuza je stálá. Přináší kvalitní oblečení a styl, který není třeba vysvětlovat a prodávat na celebritách. Yakuzu si nosíte s sebou ve svém srdci.

Podívejte se na nejprodávanější produkty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat