Podzim je fajn, ale patří k němu i jistá nevyváženost. Ráno se vám nechce do teplot klesajících k nule, letní oblečení přestává stačit, a na zimní je ještě brzy. Ideálním řešením je najít outfit, který se dá vrstvit. Podle aktuálního vývoje počasí tak můžete ubírat a kombinovat. Ovšem pozor, jednotlivé vrstvy spolu musí korespondovat. Nemůžete se přes den dopracovat k outfitu uprchlého klauna. Yakuza vám právě v tomhle směru nabízí solidní jistotu. Nikdy nesáhnete vedle a jednotlivé díly poskládáte s dávkou nenuceného stylu za jakéhokoli počasí.

Dlouhý rukáv

Dobrým základem jsou trička – pro muže i pro ženy. Zkuste se zaměřit na ta s dlouhým rukávem. Příjemný materiál vám poskytne relativně dostačující vrstvu navíc a nezabere místo při pozdějším odkládání. Takový svršek můžete použít na více způsobů. Tričko můžete nosit přímo nebo jako další vrstvu “trička na tričku”, místo zbytečně silné mikiny.

Na pohodu v mikině a džínách

Unikátní design perfektně oživí váš vzhled, i když na sebe obléknete relativně obyčejnou kombinaci – mikinajeansy. Víc není třeba. Syté barvy podtrhnou originální styl. Navíc oblečení Yakuza je navržené pro lidi. Střihy i materiály jsou příjemné, velmi dobře se nosí, neomezí vás v pohybu nebo pohodlí. Můžete vypadat dobře a cítit se zrovna tak.

Přituhuje

A v neposlední řadě můžete vsadit na bundy. Podzimu je nejbližší umělá kůže, plsť nebo džínovina. Bundy využívají střih, který dokonale podtrhne postavu a rozbije jednotvárnost. A upřímně, řada z nás dojíždí denně do práce autem a pobyt venku ani v zimě nepřekračuje delší časový úsek. Přechodové bundy využijete mnohem déle než jen v současném chladnějším počasí.

Hands free

Kalhoty i bundy jsou vybavené řadou kapes. Při pochůzkách po městě nebo cestou do práce tak snadno rozložíte potřebné osobní věci. Na mobil, klíče a peněženku nemusíte nosit ještě zvlášť nějaké zavazadlo, což ocení zejména muži. Yakuza jednoduše splňuje nároky na minimální ztrátu času. Ráno se obléknete a jdete.

 

Streetová móda vám dodá šmrnc. Napoví za vás okolí, že máte svůj názor, stojíte si za ním a nehodláte se zabývat malichernostmi. Yakuza vám nabízí efektivní možnost, jak oživit zatím poměrně nudný šatník. Pokud se budete této značky držet a postupně si pořídíte víc kousků, vždycky získáte jistotu, že oblečení nošené spolu je velmi kompatibilní a dělá vám dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat