A je tady podzim. Dlouhé prodloužení babího léta vystřídal vytrvalý déšť, mlhy a vítr. Do nedávna ste se mohli spolehnout na minimum času potřebného pro výpravu do města. Teď už tričko na přeběhnutí stačit nebude.

Bunda, mikina, jeansy

Co chcete řešit? Přihoďte vrstvu navíc. Bude vám teplo, budete se cítit celý den pohodlně a budete mít po ruce dost kapes na mobil, klíče a další drobnosti, což se vlastně docela hodí. Žijeme v mírném pásmu, většinu času navíc trávíme v budovách, dopravních prostředcích nebo vlastním autě. Šikovná přechodová bunda tím pádem bohatě pokryje většinu chladné sezony. Při výběru ale zůstaňte u nás – u Yakuza Czech. Zapomeňte na trendy. Bundy, u kterých se rozbije zip, nesedí vám v ramenou nebo se do jejích kapes nevejde ani poštovní známka, jsou na nic.

Kvalitní materiál i práce

Yakuza postavila celou svou kolekci především na kvalitních materiálech. Látky jsou pevné a stálobarevné. I při častém nošení a praní si zachovávají perfektní vzhled, neobnosí se, neprodřou. Stejně přísné hledisko patří i zpracování. Kvalitně ušité švy se nepářou, zakončení manžet netřepí, ani se neuvolňuje. Když je někde zip, tak se dá zapínat a má na všitém místě svůj důvod. Kapuce vás ochrání před deštěm. U mikiny není všitá jen jako bavlněný hrb.

Originální desing

V dnešní přemíře barev, stylů, obložených regálů s oblečením je vlastně docela těžké najít jeansy nebo tričko, které vám bude sedět a vydrží. Proč si budete kupovat oblečení každý měsíc znovu? Vyberte si oblíbenou barvu, design, který vás zaujme…a noste to.

Holky, které ví, co chtějí

A pozor. Yakuza nemyslí jen na muže. Propracované bundy nebo originální tričko si u nás vyberou i ženy. Říká se, že zákaznice se módou zabývají víc, raději kombinují a nakupují častěji. Předně to nemusí platit o úplně všech ženách, některé zajímají i důležitější věci, a za druhé – Yakuza si je velmi dobře vědoma důležitosti a osobitosti žen. Ženy jsou velmi silné a hrdé. A sexy. Dokážou se vypořádat s náročnými úkoly a ke svému životnímu stylu potřebují i náležité oblečení.

Projděte si nabídku našeho eshopu. Jsme výhradní prodejci značky Yakuza a rádi vám dodáme oblečení, které má úroveň.

Podívejte se na nejprodávanější produkty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat